0
منو دسترسی
1398/06/12 در ساعت 13:12:43

دانلود نرم افزار ETAP 16.0.0.31216

نرم افزار طراحی سیستم های قدرت

دانلود نرم افزار ETAP 16.0.0.31216

 

دانلود نرم افزار ETAP 16.0.0.31216

 

ETAP Powerstation ، نرم‌افزار تخصصی طراحی و تحلیل سیستم‌های قدرت می‌باشد . مهندسین و متخصصین برق قدرت برای طراحی سیستم‌ها و شبکه‌های برق و همچنین آنالیز و تحلیل آن‌ها از نرم‌افزارهای تخصصی استفاده می‌کنند که یکی از معروف‌ترین و کاربردی‌ترین آن‌ها نرم‌افزار etap می‌باشد .

 

نرم‌افزار ایتپ (etap) توانایی‌های بسیار زیادی دارد . کاربر می‌تواند سیستم و شبکه برقی خود را در محیط نرم‌افزار ترسیم نماید. محاسبات پخش بار متعادل و نامتعادل را می تاوند روی سیستم انجام دهد ، محاسبات اتصال کوتاه ، محاسبه تخلیه قوس از مهم‌ترین محاسباتی است که نرم‌افزار روی سیستم شما انجام می‌دهد ، محاسبات طراحی سیستم زمین و تجهیزات حفاظتی و راه‌اندازی موتور از دیگر محاسباتی است که می‌توانید توسط این نرم‌افزار قدرتمند انجام دهید .

 

نرم‌افزار etap، محیط زیاد پیچیده‌ای ندارد با توجه به اینکه امکانات و ابزارهای زیادی در اختیار کاربر قرار می‌دهد ، البته نرم‌افزار دیگری برای تحلیل سیستم قدرت مثل نرم‌افزار دیگسایلنت هستند که می‌توان از آن‌ها هم استفاده نمود .

 

نرم‌افزار etap ، قیمت بالایی دارد و در کشورهای دیگر برای استفاده‌های تخصصی بکار گرفته می‌شود ولی شما می‌توانید این نرم‌افزار را دانلود کرده و با آن کارکرده و آموزش ببینید .

 

نرم‌افزار Etap ، دارای کتابخانه کاملی از المان‌ها و قطعات مورداستفاده در طراحی‌های سیستم‌های قدرت می‌باشد . کاربر می‌تواند با استفاده از آن‌ها به‌راحتی مدارها و سیستم و شبکه موردنظر خود را طراحی کند و پس از آن با روش‌های مختلف آن را تحلیل نماید .

 

بیش از 30 سال است که این نرم‌افزار در تحلیل سیستم‌های مختلف برقی مثل ، تولید برق ، انتقال برق، توزیع و شبکه‌های LV مورداستفاده قرار می‌گیرد .

صنایع مختلفی مثل نفت ، گاز و پتروشیمی ، سیستم‌های تولید برق و انرژی ، انتقال و توزیع برق ، بیمارستان‌ها و دیتاسنترها ،... از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند

جالب است بدانید بیش از 50 هزار از نسخه اصلی نرم‌افزار در بیش از 100 کشور مختلف فروش رفته و مورداستفاده قرارگرفته شده است .

 

 

نمایی از نرم افزار ETAP 

 

 

 

دسته نرم افزار: مهندسی برق
پیش نیاز نرم افزار: پیش نیازی ندارد.
مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب نرم افزار:

Windows 7even / 8.x / 10 / Server 2012 & 2012 R2 / Server 2008 R2 (Standard) (SP1)
 Recommended display resolution -1280 X 1024
10 to 80 GB hard disk space (based on project size, number of buses)

دانلود بخش اول _ 900 مگابایت
دانلود بخش دوم _ 900 مگابایت
دانلود بخش سوم _ 900 مگابایت
دانلود بخش چهارم _ 900 مگابایت
دانلود بخش پنجم _   399 مگابایت


پسورد فایل : www.iranmohandes.com

دانلود نرم افزار ایتپ ، نرم افزار ایتپ ، دانلود نرم افزار ، دانلود نرم افزار مهندسی ، برق و قدرت ،

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%