آموزش متنی|آموزش|Google Voice|Google Voice آموزش کار با|Google Voice ضبط تماس‌ها آموزش|ضبط تماس‌ها|ضبط مکالمات|آموزش ضبط مکالمات
0
منو دسترسی
1398/07/24 در ساعت 11:18:18

آموزش ضبط مکالمات با Google Voice

آموزش ضبط مکالمات در Iphone

آموزش ضبط مکالمات با Google Voice

 

آیا نیاز به ضبط تماس‌های خود دارید ؟ متن زیر برای شما مفید خواهد بود .

 

شاید فکر کنید ضبط یک تماس تلفنی ساده و آسان خواهد بود ، متأسفانه این‌طور نیست . ضبط یک تماس به سادگی فشردن یک دکمه نمی‌باشد ، برای انجام این کار باید برنامه و اپلیکیشن نصب کنیم . بسیاری از اپلیکیشن ها در اپ استور خدمات دهند وب هستند که ادعا می‌کنند می‌توانند مکالمات شما را ضبط کنند ، ما بهترین راه‌حل‌ها را برای انجام این کار جستجو کردیم .

 

تماس‌های ورودی را با استفاده از Google Voice ضبط کنید .

 

 

 

 

اگر به دنبال گزینه خوب و رایگان برای ضبط تماس هستید ، ممکن است Google Voice ایده آل باشد و می‌تواند به شما در فیلتر کردن مکالمات ناخواسته نیز کمک کند. تنها اشکالاتی که وجود دارد این است که Google به شما امکان نمی‌دهد تماس‌های خروجی را ضبط کنید ،فقط تماس‌های دریافتی و برای دسترسی به ویژگی ضبط باید شماره تلفن خود را به Google منتقل کنید.

 

برای شروع ضبط تماس‌های دریافتی با Google Voice ، ابتدا باید یک حساب کاربری تنظیم کنید. این کار بسیار آسان است ، فقط به voice.google.com بروید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید. پس از راه‌اندازی حساب کاربری ، مرحله بعدی فعال کردن ضبط مکالمه است تا بتوانید مکالمه خود را به عنوان یک فایل MP3 ضبط و به طور خودکار ذخیره کنید.

 

مرحله 1: به صفحه اصلی Google Voice بروید.

 

مرحله 2: بر روی نماد سه نقطه در منوی سمت چپ کلیک کرده و از منوی حاصل تنظیمات را انتخاب کنید.

 

مرحله 3: به قسمت Calls رفته و اطمینان حاصل کنید که گزینه‌های تماس ورودی روشن است.

 

 

 

 

پس از انجام این کار ، می‌توانید تماس‌های ورودی را با فشار دادن شماره "4" در صفحه کلید تلفن خود در طول تماس ضبط کنید. انجام این کار باعث می‌شود صدای خودکار به شما اطلاع داده شود که تماس در حال ضبط است. برای متوقف کردن ضبط ، به‌سادگی دوباره "4" را فشار دهید یا به‌طور معمول تماس را پایان دهید. بعد از متوقف کردن ضبط ، Google به‌طور خودکار مکالمه را در صندوق ورودی شما ذخیره می‌کند ، جایی که می‌توانید همه ضبط‌های شما را پیدا کنید ، گوش دهید یا بارگیری کنید.

 

اگر می‌خواهید مکالمات تلفنی ضبط شده خود را در iPhone خود گوش کنید ، باید برنامه Google Voice را دانلود برنامه Google Voice را طبق معمول راه‌اندازی کنید.


در گوشه سمت چپ بالای برنامه ، روی منو ضربه بزنید.


ضبط شده را انتخاب کنید.

 

 

 


تماس موردنظر برای گوش دادن به آن را پیدا کنید و ضبط را لمس کنید تا آن را باز کنید.


بر روی نماد پخش در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید. کنید.

 

 

آموزش Google Voice ، Google Voice ، آموزش کار با Google Voice، ضبط تماس‌ها ، آموزش ضبط تماس‌ها ، ضبط مکالمات ، آموزش ضبط مکالمات

اخبار مرتبط

1398/07/11 در ساعت 12:15:25

آموزش نرم‌افزار Business Plan Pro

آموزش نرم‌افزار Business Plan Pro

آموزش نرم‌افزار Business Plan Pro
1398/07/09 در ساعت 14:32:36

چگونه از صفحه کامپیوترمان فیلم‌برداری کنیم.

آموزش فیلم برداری از صفحه کامپیوتر

چگونه از صفحه کامپیوترمان فیلم‌برداری کنیم.
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%