0
منو دسترسی
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 15:16:00

انتقال مکالمات واتس‌آپ از اندروید به آیفون

آموزش انتقال مکالمات واتس‌آپ از اندروید به آیفون!

انتقال مکالمات واتس‌آپ از اندروید به آیفون

 

انتقال مکالمات اپلیکیشن یا برنامه واتس‌آپ از دستگاه اندرویدی به آیفون و یا از آیفون به دستگاه اندرویدی امری ساده است. شما به راحتی و با استفاده از سه روش اصلی می‌توانید این عمل را انجام دهید:

 

 

روش اول: استفاده از ایمیل

 

در این روش شما می‌توانید تاریخچه مکالمات برنامه واتس‌آپ خود را به یک آدرس ایمیل ارسال کنید. استفاده از این روش ساده است اما ممکن است مشکلات و محدودیت‌های خاصی را به همراه داشته باشد که در انتهای توضیحات به آن اشاره می‌کنیم. به منظور انتقال لیست مکالمات اپلیکیشن واتس‌آپ از طریق ایمیل مابین دستگاه‌های مختلف مراحل زیر را طی نمایید:

 

ابتدا وارد بخش تنظیمات یا همان Settings برنامه واتس‌آپ دستگاه مبداء شوید.

حال گزینه Chat Settings را انتخاب کنید.

گزینه Email Chat را انتخاب نمایید.

 

حال باید لیستی از مکالمات خود در اپلیکیشن واتس‌آپ را انتخاب کنید که قصد ارسال آن‌ها به ایمیل مورد نظرتان را دارید. در این شرایط پنجره پاپ‌آپی با مضمون ” Attaching Media will generate a larger email message” نمایان می‌شود. این پیغام هشدار در واقع شما را از افزایش حجم ایمیل در صورت انتقال فایل‌های تصویری و مدیا مطلع می‌‌سازد. اگر قصد دارید که فایل‌های مدیا هم در ایمیل مورد نظر ارسال شوند، گزینه Attach Media را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه Without Media را انتخاب نمایید تا فایل‌های تصویری ضمیمه ایمیل مورد نظر نشوند.

 

 

 حال باید آدرس ایمیل مقصد خود را در فیلد کنار گزینه To وارد کنید. دقت داشته باشید که امکان ارسال همزمان تاریخچه یا لیست مکالمات اپلیکیشن واتس‌آپ برای چند ایمیل هم وجود دارد.


نهایتا گزینه Send را لمس کنید تا فایل مورد نظر برای ایمیل مقصدتان ارسال شود.


حال در دستگاه مقصد خود که قصد دارید لیست مکالمات یا چت‌های برنامه واتس‌آپ در آن کپی شوند، اپلیکیشن واتس‌آپ را اجرا کرده و با آدرس ایمیلی که تاریخچه مکالمات واتس‌آپ را برای آن ارسال کرده بودید لاگین (Log in) نمایید. دقت داشته باشید که در این شرایط امکان همگام‌سازی تاریخچه مکالمات پیشین شما به طور مستقیم با اپلیکیشن واتس‌آپ وجود ندارد و شما تنها در قالب یک ایمیل قادر به مشاهده و مرور مکالمات ارسال خود هستید.

 

 

روش دوم: استفاده از قابلیت بک‌آپ یا Backup

 

توصیه می‌کنیم به منظور انتقال لیست مکالمات اپلیکیشن واتس‌آپ از دستگاهی به دستگاه دیگر از این روش استفاده کنید. این روش بسیار کاربردی بوده و قابلیت انتقال تاریخچه چت واتس‌آپ مابین هر دستگاهی را دارد. برای استفاده از این روش مراحل زیر را طی کنید:

 

  • ابتدا باید در دستگاه مبداء خود از محتوا و مکالمات برنامه واتس‌آپ یک فایل بک‌آپ یا پشتیبان تهیه کنید. به منظور انجام این عمل وارد بخش تنظیمات یا Settings برنامه واتس‌آپ شده و سپس گزینه Chat Settings را انتخاب نمایید. حال گزینه Email Chat را انتخاب کنید.
  •  
  • حال برنامه یا اپلیکیشن واتس‌آپ را از دستگاه مبداء و قدیمی خود حذف (Uninstall) کنید.
  •  
  • در دستگاه مقصد خود برنامه واتس‌آپ را اجرا کرده و با استفاده از همان سیم کارت قبلی و شماره آن در دستگاه جدید یا مقصد خود رجیستر شوید.
  •  
  • در این شرایط پنجره پاپ‌آپی نمایان می‌شود که شما را از وجود یک فایل بک‌آپ مطلع می‌کند. گزینه Restore را انتخاب کنید تا محتوای این فایل بک‌آپ در دستگاه جدید و حساب کاربری واتس‌آپ بازیابی یا ریستور شود.

 

 

بدین صورت می‌توانید به انتقال لیست مکالمات اپلیکیشن واتس‌آپ از دستگاه اندرویدی به آیفون و بالعکس بپردازید. دقت داشته باشید که به منظور نمایان شدن گزینه Restore و امکان بازیابی فایل بک‌آپ در دستگاه مقصد، حتما برنامه واتس‌آپ را در دستگاه مقصد خود حذف کرده و بار دیگر نصب نمایید. تنها در این شرایط است که واتس‌آپ پیغام وجود یک فایل بک‌آپ را نمایان می‌سازد.

 

 

روش سوم: استفاده از برنامه یا نرم افزاری اختصاصی

 

 iCareFone-iOs WhatsApp Transfer,Backup& Restore یکی از بهترین و ساده‌ترین روش برای انتقال پیام‌های واتساپ از اندروید به آیفون است.

 

ابتدا، iCareFone-iOs WhatsApp Transfer را در کامپیوتر ویندوز خود دانلود و نصب کنید.

 

حال هر دو گوشی هوشمند را به کامپیوتر وصل کنید و   iCareFone-iOs WhatsApp Transfer را باز کنید.

 

در کامپیوتر خود ‘WhatsApp Transfer’ را انتخاب و سپس دستگاه ‘Source’ and ‘Destination’ را انتخاب نمایید. دستگاه مبدا دستگاه اندرویدی شما و دستگاه مقصد آیفون شما خواهد بود.

 

 

 

سپس، روی دکمه ‘Transfer’ کلیک کنید تا فرایند انتقال آغاز شود.

 

پس از اتمام کار، صفحه شبیه به این را خواهید دید.

 

 

به این ترتیب توانستید چت‌های واتساپ خود را با استفاده از iCareFone – iOS WhatsApp Transfer, Backup & Restore به آیفون منتقل نمایید.

 

 

 

1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 16:19:00

نکاتی در مورد استیکرها در نسخه ی جدید واتس اپ

استفاده از استیکرهای جدید واتس‌اپ!

نکاتی در مورد استیکرها در نسخه ی جدید واتس اپ
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 15:52:00

چگونه چت واتس اپ را به صورت PDF ذخیره کنیم

ذخیره چت واتساپ بصورت PDF

چگونه چت واتس اپ را به صورت PDF ذخیره کنیم
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 15:38:00

آموزش رفع مشکل مسدود شدن حساب واتس اپ

آموزش روش های رفع ریپورت واتس اپ!

آموزش رفع مشکل مسدود شدن حساب واتس اپ
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 14:50:00

چگونه امنیت واتس اپ در گوشی خود را بالا ببریم؟

8 نکته که امنیت واتس اپ شما را ارتقا می‌دهد!

چگونه امنیت واتس اپ در گوشی خود را بالا ببریم؟
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 14:19:00

جلوگیری از اضافه شدن ناخواسته به گروه در واتس اپ!

آموزش کامل جلوگیری از اضافه شدن به گروه در واتساپ

جلوگیری از اضافه شدن ناخواسته به گروه در واتس اپ!
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 13:54:00

جلوگیری از مسدود شدن اکانت واتس اپ

چگونگی جلوگیری از بلاک شدن حساب کاربری واتس اپ!

جلوگیری از مسدود شدن اکانت واتس اپ
:
0%