منو دسترسی
0%
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 16:19:00

نکاتی در مورد استیکرها در نسخه ی جدید واتس اپ

استفاده از استیکرهای جدید واتس‌اپ!

نکاتی در مورد استیکرها در نسخه ی جدید واتس اپ

 

 

نحوه ی ارسال استیکر ها در واتس اپ

 

برای ارسال استیکر، روی آیکون ایموجی که در کنار قسمت تایپ واتس ‌اپ قرار دارد می زنیم. قبلاً گزینه‌ های ایموجی و GIF در این قسمت قرار داشت. اما حالا در کنار GIF، آیکون استیکر هم قرار داده شده است. که برای به کاربردن استیکرها باید بر روی آن بزنید. وقتی وارد صفحه ی استیکر ها شدید، می توانید هر کدام را که مایلید به کار ببرید و هم در گروه ها و هم گفتگوی خصوصی قابل استفاده هستند.

 

 

 

مشاهده ی استیکر های اخیراً استفاده شده

 

قبلاً وقتی از ایموجی ها استفاده می کردیم، در بخشی به نام “Recently viewed” ایموجی های که اخیراً استفاده شده اند قابل مشاهده بود، در بخش استیکرها هم همین طور است، به محض ورود به این بخش، در ردیف های بالایی، استیکرهایی که اخیراً استفاده شده است، قرار گرفته اند. که آیکن مربوط به آن، شبیه به یک ساعت است.

 

 

اضافه کردن استیکرها به بخش محبوب خود

 

به جز قابلیت ستاره دار کردن پیام ها، که برای شما امکان دسترسی راحت به پیام های دلخواه تان را می دهد و آن ها را در لیستی برای شما جمع آوری می کند، بخش دیگری نیز برای جمع آوری استیکرهای محبوب شما وجود دارد. برای دسترسی به‌‌ آن پنل استیکرها را باز کرده و آیکون Star را لمس نمایید.

 

 

برای اضافه کردن استیکرها به بخش محبوب‌ ها، استیکر دلخواه خود را از پک استیکر انتخاب کرده، و چند ثانیه انگشت خود را بر روی آن نگه داشته و حالا از منوی پاپ آپ، بر روی گزینه ی Add بزنید. همچنین اگر دوست داشتید، از استیکرهای دریافتی خود در بخش محبوب تان داشته باشید، آن را لمس کرده و مجدداً از منوی پاپ آپ گزینه ی Add to Favorites را برگزینید.

 

 

مشاهده ی استیکرها بر اساس ایموجی ها

 

در کنار آیکن Favorites، آیکون Heart وجود دارد، در این بخش دسته بندی استیکرها، بر اساس ایموجی‌ های حاضر در استیکرها قابل مشاهده هستند. دسته بندی هایی که شما می بینید به صورت قلب، غمگین، شاد و غیره می باشند.. به‌عنوان مثال، در بخش غم، استیکرهایی با صورت غمگین و گریه و ناراحتی قابل رویت است.

 

 

جفت شدن استیکرها

 

در حالتی که چند استیکر در یک زمان به یک گفتگو یا گروه ارسال می شود، واتس اپ به صورت خودکار آنها را جفت می کند و در یک دسته قرار می دهد. و برای شما در همان لحظه قابل رویت نیستند ولی اگر از واتس اپ خارج شوید و مجدداً وارد شوید، آنها را می بینید. این کار واتس اپ برای این است که این استیکرهای مشابه فضای کمتری از بخش چت بگیرند. اما هم اکنون ارسال دو استیکر با هم و به‌ صورت دستی امکان پذیر نیست.

 

 

اضافه کردن استیکرهای جدید

 

در حالت عادی، فقط یک پک استیکر در واتس اپ وجود دارد، و اگر شما بخواهید استیکرهای بیشتری به واتس اپ خود اضافه کنید به راحتی می توانید به بخش آرشیو واتس اپ رفته و استیکرهای مورد دلخواه خود را دانلود و اضافه نمایید.

اگر تمایل به اضافه کردن استیکرهای بیشتری دارید بر روی علامت + در صفحه ی استیکرها بزنید و پک مربوط به هر استیکر قابل مشاهده است، بر روی آیکون دانلود کنار هر پک زده و استیکرهای مورد نظر خود را اضافه نمایید.

 

 

نصب استیکر دلخواه از بین بقیه ی استیکرها

 

در حال حاضر واتس اپ، استیکرهای زیادی را دارد، اگر استیکری را دریافت کردید که در بین پک مربوط به آن استیکر، جذاب تر بود و دوست دارید در جایی آن را داشته باشید که وقتی می خواهید آن را استفاده کنید، لازم به جستجوی آن در بین بقیه استیکرها نباشید، به راحتی می توانید یک بار که آن را مشاهده کردید، آن را لمس کرده و با ستاره دار کردن آن در همان بخش استیکرها آن را به بخش محبوب خود بفرستید و هر وقت که مایل به استفاده از آن بودید، در بخش استیکرها بر روی آیکن ستاره بزنید، حال استیکر مورد نظر شما در آن قسمت قابل مشاهده است.

 

 

مشاهده ی استیکرهای اضافه شده

 

هر پک استیکری که دانلود می کنید در بخش My Stickers، قابل مشاهده است. برای دسترسی به آنها باید به بخش استیکر بروید و گزینه ی Add را لمس کرده و به بخش My Stickers بروید.

 

 

سفارشی کردن پک استیکرها

 

اگر پک های استیکر زیادی را دانلود کرده اید می توانید بر اساس علاقه ی خود به آن ها، پک ها را مرتب کرده و بچینید. برای این کار وقتی به بخش My Stickers، رفتید، استیکرها مورد نظر خود را نگه داشته و با آیکن Move جای آن ها را تغییر دهید. بعد از این‌ که ترتیب را تغییر می دهید، اثر آن بلافاصله روی صفحه اصلی استیکر اعمال می گردد.

 

 

حذف کردن پک استیکر

 

گاهی پیش می آید پک استیکری را دانلود و اضافه می کنیم و بعد از مدتی به دلیل شلوغ شدن بخش استیکرها و جایگزین کردن استیکرهای جدید، تمایل به حذف پک استیکری دارید. برای این کار به بخش My Stickers بروید و روی آیکون Delete که کنار پک مورد نظرتان قرار گرفته، بزنید.

 

 

آیا نصب تمام پک ‌ها ضرورتی دارد؟

 

برخی کاربران دوست دارند بدانند که پک استیکرها، شامل چه استیکرهایی ست، برای این کار نیاز به دانلود و نصب پک نیست، فقط در بخش اضافه کردن استیکرها، باید بر روی پک بزنید تا همه ی استیکرها را ببینید، بعد تصمیم به دانلود و اضافه کردن آن بگیرید. پس برای مشاهده ی استیکرهای یک پک، نباید آن را نصب کرد، می توان قبل از نصب همه ی آنها را دید.

 

 

 

1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 15:52:00

چگونه چت واتس اپ را به صورت PDF ذخیره کنیم

ذخیره چت واتساپ بصورت PDF

چگونه چت واتس اپ را به صورت PDF ذخیره کنیم
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 15:38:00

آموزش رفع مشکل مسدود شدن حساب واتس اپ

آموزش روش های رفع ریپورت واتس اپ!

آموزش رفع مشکل مسدود شدن حساب واتس اپ
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 15:16:00

انتقال مکالمات واتس‌آپ از اندروید به آیفون

آموزش انتقال مکالمات واتس‌آپ از اندروید به آیفون!

انتقال مکالمات واتس‌آپ از اندروید به آیفون
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 14:50:00

چگونه امنیت واتس اپ در گوشی خود را بالا ببریم؟

8 نکته که امنیت واتس اپ شما را ارتقا می‌دهد!

چگونه امنیت واتس اپ در گوشی خود را بالا ببریم؟
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 14:19:00

جلوگیری از اضافه شدن ناخواسته به گروه در واتس اپ!

آموزش کامل جلوگیری از اضافه شدن به گروه در واتساپ

جلوگیری از اضافه شدن ناخواسته به گروه در واتس اپ!
1398/12/06 @Html.GetTextMultiLan(1239) 13:54:00

جلوگیری از مسدود شدن اکانت واتس اپ

چگونگی جلوگیری از بلاک شدن حساب کاربری واتس اپ!

جلوگیری از مسدود شدن اکانت واتس اپ
: